адвокати та правники

Наші перевагиНаші переваги

За роки роботи, ми сформували розуміння, що для більшості клієнтів не має значення, чи працює його адвокат у великій або невеликій фірмі. Якщо Вам потрібні офісні приміщення класу AAA і великі зали засідань, ми знаємо багато адвокатів (юристів), які із задоволенням стягують з Вас плату за цей привілей, а на виконання робіт, потім, по аутсорсингу наймають нас. Адвокатське об’єднання “Калита, Маркович і партнери” вважає за краще зберегти витрати Клієнта за привілеї, які не належать до надання правових послуг. У свою чергу, наші Адвокати зосереджуються на наданні якісних і професійних послуг Клієнту.

Оперативне реагування

Ви маєте доступ до послуг адвоката 24 години в добу, 7 днів на тиждень. Ви можете не боятися турбувати адвоката в будь-який час доби, якщо Вам реально необхідна допомога адвоката.

Зрозумілі консультації

Наші адвокати не будуть на просте запитання Клієнта готувати “консультацію в двох томах” і “копіювати законодавчі актів”. Наші консультації для Клієнта ми готуємо в формі, зрозумілій для людини, що не має юридичної освіти.

Високий темп роботи

Ми усвідомлюємо, що від особистих результатів залежить загальний темп командної роботи при виконанні складних завдань Клієнта. Наші адвокати не бояться ставити собі амбітні завдання і намагаються знаходити в найкоротші строки ефективні шляхи до їх вирішення. Разом з тим, наші рішення грунтовні і фундаментальні, адвокати не дають спонтанних рекомендацій і продумують ймовірні сценарії розвитку подій наперед.

Сучасні методи роботи

Ваш час для нас є цінним. Мы не запрошуємо клієнтів в офіс для того, щоб “поговорити” і після цього виставити рахунок за такі розмови. Більшість робочих питань ми намагаємося вирішити шляхом обміну електронними повідомленнями, використовуючи популярні засоби зв’язку (Skype, Viber, WhatsApp). Це дозволяє економити час і підвищує швидкість вирішення питань.

Чесний гонорар

Ви оплачуєте тільки отриману послугу. Ми не рахуємо час поїздок до клієнтів, розмови по телефону, вивчення законів, клієнт не сплачує оплату гри в гольф наших партнерів або відвідування сигарного клубу. Якщо Ви можете вирішити проблему без участі адвоката, ми Вам чесно про це скажемо і покажемо шлях вирішення проблеми.

Наші клієнти

Понад 100 українських і іноземних компанії довірили Адвокатського обєднання "Калита, Маркович і партнери" ведення своїх справ. Ми цінуємо довіру Клієнтів до адвокатів нашої Компанії. Рекомендація Клієнтів найкращий показник нашого професіоналізму.